OCHRONA MIENIA

Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług w zakresie ochrony mienia. Skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw, koncernów i innych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić wysoką jakość usług.

Zatrudnieni przez nasze przedsiębiorstwo pracownicy posiadają licencje pracownika ochrony fizycznej pierwszego i drugiego stopnia. Jednocześnie są nieustannie szkoleni przez nasze przedsiębiorstwo oraz szkoły i inne instytucje. Ponadto posiadają aktualne umowy, badania lekarskie szkolenia BHP, zgodnie z przepisami i rozporządzeniami MSWiA w zakresie ochrony mienia.

Do ochrony fizycznej mienia wykorzystujemy środki przymusu bezpośredniego, środki łączności, stałe i mobilne posterunki w formie kontenerów.

Zamówienie usługi trwa tyko chwilę, dosłownie parę minut. Nasza oferta stale się rozszerza o nowe propozycje, nowe rynki na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Rozwijamy również nowe zakresy usług, co czyni naszą ofertę bardziej atrakcyjną i konkurencyjną.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i elastycznie, co pozwala nam zrealizować usługę na satysfakcjonującym dla klienta poziomie. Korzystając z naszych usług na pewno będziecie Państwo zadowoleni.

Wszystko, co jest zamieszczone na stronie ma charakter jedynie informacyjny. Nie stanowi jednak kompletu informacji i nie może być traktowane jako oferta handlowa w rozumieniu przepisów art.66 Kodeksu Cywilnego.

img img img img