OCHRONA IMPREZ

Nasza oferta obejmuje bogaty wachlarz usług w zakresie ochrony wszelkiego rodzaju imprez masowych i wewnętrznych, organizowanych, w każdym miejscu:

  • na otwartym terenie np. stadion lub deptak, w mieście,
  • w formie zamkniętej, np. kluby, dyskoteki, restauracje,
  • jak również prywatne imprezy np. wesela, prywatki i inne.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do organizatorów indywidualnych jak i dużych przedsiębiorstw, koncernów i innych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić wysoką jakość usług.

Indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwala nam zabezpieczyć duże koncerty, zawody sportowe, targi, wystawy, imprezy plenerowe i inne wydarzenia podlegające obowiązkowej ochronie na mocy ustawy o ochronie imprez masowych.

Na życzenie klienta sporządzamy plan zabezpieczenia imprezy masowej wymagany przez policję do uzyskania pozwolenia na jej organizację.

Zlecenie ochrony imprezy wykonujemy przez zespół pracowników służb porządkowych posiadających odpowiednie przeszkolenie z zakresu bezpieczeństwa imprez masowych. Wyposażeni są oni w jednolite umundurowanie (w formie ustalonej ze zleceniodawcą), środki przymusu bezpośredniego oraz bezprzewodowe środki łączności.

Korzystając z naszych usług spełnimy wszelkie oczekiwania. Na pewno będziecie Państwo zadowoleni.

Wszystko, co jest zamieszczone na stronie ma charakter jedynie informacyjny. Nie stanowi jednak kompletu informacji i nie może być traktowane jako oferta handlowa w rozumieniu przepisów art.66 Kodeksu Cywilnego.

img img img img